Úvod

Aurayacht  je prostor pro prezentaci našich činností v lodním oboru – nájmu lodí, plaveb, technických služeb, kurzů a pod.

Při naší činnosti se zaměřujeme nejen na velryby v Andenes, lední medvědy a mrože na Špicberkách a na papuchalky a orly na Lofotech, ale celkově na pozorování norské přírody, pobřežní turistiku v horách, a třeba i kombinaci březnového skialpinismu na Lofotech s pozorováním velryb v zimním Barentsově moři.

Nejdůležitějším kriteriem je vždy bezpečnost a pohoda, v kombinaci s neopakovatelnými zážitky. Využíváme zkušeností z minulých 12 let plaveb několika lodí jak ve Středomoří, tak zejména ve Švédsku a Norsku, a také zkušeností z profesionální práce některých z nás v Severním, Norském, Barentsově a Grónském moři, v Norsku a ve vysoké Arktidě na Špicberkách.

Při našich plavbách a poskytovaném nájmu lodí užíváme výhradně majitelské lodě našich členů, nikoli tedy lodně z charteru. Lodě mohou být provozovány majiteli jak komerčně, tak rekreačně – vše je vždy popsáno u konkrétní lodě.

Po dohodě organizujeme kapitánské kurzy v režimu MDČR.

 

Více o našich plavbách Plavby 2020
Více o našich lodích Lodě
Podrobnosti o kurzech a kondičních plavbách Kurzy

 

Více informací, kontakt

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook