Úvod

English version

S arktickými profesionály za zážitky…

Při našich plavbách se zaměřujeme nejen na velryby v Andenes, lední medvědy a mrože na Špicberkách a na papuchalky a orly na Lofotech, ale celkově na pozorování norské přírody, pobřežní turistiku v horách, a třeba i kombinaci březnového skialpinismu na Lofotech s pozorováním velryb v zimním Barentsově moři.

Nejdůležitějším kriteriem je vždy bezpečnost a pohoda, v kombinaci s neopakovatelnými zážitky. Využíváme zkušeností z minulých 12 let plaveb několika lodí jak ve Středomoří, tak zejména ve Švédsku a Norsku, a také zkušeností z profesionální práce v Severním, Norském, Barentsově a Grónském moři, v Norsku a ve vysoké Arktidě na Špicberkách.

 

Více o našich plavbách Plavby 2021
Více o našich lodích Lodě

 

Více informací, kontakt

 

Web Aurayacht  je prostor pro prezentaci našich činností v lodním oboru – nájmu lodí, plaveb, technických služeb, kurzů a pod. Slouží pro seznámení s aktivitami, komerčními i rekreačními, členů klubu Aurayacht.

Pozn.: při našich plavbách a poskytovaném nájmu lodí užíváme výhradně majitelské lodě našich členů, nikoli tedy lodně z charteru. Lodě mohou být provozovány majiteli jak komerčně, tak rekreačně, smluvní vztah je vždy založen výhradně písemnou smlouvou přímo mezi pronajímatelem a nájemcem lodě. Pronajímatelem může být jak český tak norský subjekt. Pronajímatelem lodě je obvykle její vlastník, Aurayacht není podnikatelský subjekt ani internetový obchod. Kromě nájmu lodě obvykle nájemce pro sebe sjednává samostatně další služby od poskytovatelů těchto služeb (např. doprava, potápění na místních základnách a pod.), přičemž, tyto služby nejsou plněním pronajímatelů z řad subjektů sdružených v klubu Aurayacht. Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.
Více informací, kontakt

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook