Úvod

Web Aurayacht  je prostor pro prezentaci činností našeho klubu Aurayacht v lodním oboru – plaveb, technických služeb, kurzů a pod. Slouží pro seznámení s aktivitami, komerčními i rekreačními, členů klubu Aurayacht, není internetovým obchodem. Klub Aurayacht není cestovní kanceláří nebo agenturou, předmětem naší činnosti není zajišťování dopravy na loď, stravování nebo další doplňkové služby. Při rekreačních plavbách je poplatek za plavbu kalkulován pro úhradu nákladů na provoz lodě, bez tvorby zisku z této činnosti – nejedná se tedy o podnikatelskou činnost. Přesto jsou bezpečnostní standardy nastaveny podle kritérií komerčních plaveb, jak z pohledu konstrukce, navigační a bezpečnostní výbavy lodě, tak kvalifikace posádky a vedení plavby.

Nejdůležitějším kriteriem je vždy bezpečnost a pohoda, v kombinaci s neopakovatelnými zážitky. Využíváme zkušeností z minulých 12 let plaveb několika lodí jak ve Středomoří, tak zejména ve Švédsku a Norsku, a také zkušeností z profesionální práce v Severním, Norském, Barentsově a Grónském moři, v Norsku a ve vysoké Arktidě na Špicberkách.

Při našich plavbách se zaměřujeme nejen na velryby v Andenes, lední medvědy a mrože na Špicberkách a na papuchalky a orly na Lofotech, ale celkově na pozorování norské přírody, pobřežní turistiku v horách, a třeba i kombinaci březnového skialpinismu na Lofotech s pozorováním velryb v zimním Barentsově moři.

Více o našich plavbách Plavby 2022
Více o našich lodích Lodě

 

Více informací, kontakt
Pozn.: při našich plavbách a poskytovaném nájmu lodí užíváme výhradně majitelské lodě našich členů, nikoli tedy lodně z charteru. Lodě mohou být provozovány majiteli jak komerčně, tak rekreačně, smluvní vztah je vždy založen výhradně písemnou smlouvou přímo mezi pronajímatelem a nájemcem lodě. Pronajímatelem může být jak český tak norský subjekt. Pronajímatelem lodě je obvykle její vlastník, Aurayacht není podnikatelský subjekt, internetový obchod, ani cestovní kancelář nebo agentura. Majitelé / pronajímatelé zajišťují pouze pronájem lodě bez jakýchkoli doplňkových služeb.  Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.
Více informací, kontakt

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook