Termíny, ceny – Nonoah

Do Arktidy s profesionály

Termíny a ceny jsou nově na našem rezervačním webu www.lofoty.info     Termíny a ceny 2023
Společné informace:
Doprava na loď

Dopravu si zajišťují posádky samy, na vlastní náklady.

  • Pokud jste zkušení cestovatelé, dokážete jednoduše nalézt vhodné spojení sami. Nejvhodnějším leteckým vyhledávačem je www.skyscanner.cz , přičemž je vhodné zkusit vždy několik dnů před a po dnech plánovaného zahájení a ukončení plavby, protože spoje nelétají denně (resp. nejsou výhodné).
  • Pohodlnější možnost je objednat zajištění celé dopravy, tedy letenek vč. navazujícího autobusu, u specializované firmy, doporučujeme společnost  Fly United , se kterou spolupracujeme.
  • Ať již budete zajišťovat letenky svépomocí, nebo s pomocí Fly United,  váš termín společně přizpůsobíme nejvhodnějšímu spojení.
  • Při nákupu letenky je vždy vhodné sjednat i pojištění storna.

Henningsvaer:

  • Příslušné letiště je Harstad-Narvik v Evenes (EVE). Doprava z letiště je nejvhodnější do Svolvaeru, autobusem Flybussen (NOR-WAY) , popřípadě linkovým autobusem Reis Nordland   linkou c. 300 .

Lyngenfjord – Skjervoy:

  • Příslušné letiště je Tromso (TRS). Doprava z Tromso je rychlým trajektem (cca 160 km a cca 2,75 hodiny, 160 NOK).
Posádka platí nad rámec platby za loď:
  • pohonné hmoty: nájemce hradí pohonné hmoty, cena jedné motohodiny bude aktualizována podle reálné ceny pohonných hmot a bude zveřejňována na tomto místu. Současná orientační cena je 1.260,- Kč/hod.
  • přístavní poplatky: poplatky v domovském přístavu (přístav nalodění a vylodění posádky) jsou zahrnuty v ceně nájmu lodě . V ostatních případech se poplatek pohybuje od 500 do 1.250,- Kč/noc /loď a hradí jej posádka.
Stravování

Posádka se stravuje samostatně a na vlastní náklady, na lodi je k dispozici slušně vybavená kuchyně

Vzorový návrh smlouvy najdete zde:   pro rok 2023 bude zveřejněn nový text smluv, zohledňující dynamicky proměnlivé vnější podmínky.

Více informací, kontakt
pozn.:   Klub Aurayacht není cestovní kanceláří nebo agenturou, předmětem naší činnosti není zajišťování dopravy na loď, stravování nebo další doplňkové služby., ale pouze pronájrm lodě.
Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook