Termíny, ceny – Nonoah

Do Arktidy s profesionály

English version


Naše lodě můžete pronajmout buďto individuálně od nás, anebo se zúčastnit kompletního zájezdu sestaveného naší partnerskou cestovní kanceláří.


Lofoty 2021
Lofoty

 

Velryby + plavby + Ski    – Vesteralen +  Lofoten  jaro  2022
Lofoty – ski


Individuální nájem – společné informace k cenám a smluvním vztahům:
Doprava na loď

Dopravu si zajišťují posádky samy, na vlastní náklady.

  • Nejvhodnějším leteckým vyhledávačem je www.skyscanner.cz , přičemž je vhodné zkusit vždy několik dnů před a po dnech plánovaného zahájení a ukončení plavby. Protože spoje nelétají denně (resp. nejsou výhodné), váš termín společně přizpůsobíme nejvhodnějšímu leteckému spojení.
  • Při nákupu letenky je vždy vhodné sjednat i pojištění storna.
  • Pokud přiletíte, bez možnosti následné dopravy přímo k lodi, je možné doporučit dopravu místním vozidlem našeho partnera.
Rezervace
  • předběžná rezervace je dána dohodou mezi nájemcem a pronajímatelem lodě, a je oboustranně nezávazná.
  • závazný smluvní vztah vznikne uzavřením „Smlouvy o nájmu lodě“, která je uzavřena uhrazením ceny nájmu, nebo zálohy na cenu nájmu, byla li sjednána.
Posádka platí nad rámec ceny nájmu:
  • pohonné hmoty: za plavbu převyšující 2 motohodiny (převyšující cca 10 mil) denně hradí posádka pohonné hmoty cenou 95,- Kč/námořní míli. ( Pohonné hmoty na 2 motohodiny denně (cca 10 mil) jsou zahrnuty v ceně nájmu lodě a jednotlivé dny lze kumulovat).
  • přístavní poplatky: poplatky v domovském přístavu (přístav nalodění a vylodění posádky) jsou zahrnuty v ceně nájmu lodě . V ostatních případech se poplatek pohybuje od 500 do 1.000,- Kč/noc /loď a hradí jej posádka.
Stravování

Posádka se stravuje samostatně a na vlastní náklady, na lodi je k dispozici slušně vybavená kuchyně


 

Kompletní zájezd zvolené lodě a trasy, včetně letenek, dopravy, polopenze, průvodce atd.:

Tyto zájezdy organizují naše partnerské cestovní kanceláře, které jsou v termínovém kalendáři uvedeny jako alternativa „Kompletní zájezd“ , odkazy na ně jsou v termínovém kalendáři a zde:

(pro sezónu 2022 bude aktualizováno později)

 

Více informací, kontakt

pozn.: Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook