Termíny, ceny – Nonoah

Do Arktidy s profesionály

Plavby  Lofoty –  léto 2022:

Lofoty

Náplň plaveb:  plavby do fjordů a rybářských vesniček, treky v horách, pozorování orlů a kytovců, lov ryb na pánev, relax, horská kola, možnost potápění na místní bázi …
Nejvhodnější termín zahájení a ukončení podle letových řádů: neděle – neděle
Doba užívání lodě: 8 dnů včetně okrajových, 7 nocí, 6 plavebních dnů
Platba za loď39.500,- Kč za kajutu ( = při plném obsazení 5 osobami = 15.800,- Kč/osobu)

Termíny lze volit odlišně od vypsaných týdenních turnusů.

 

Společné informace:
Doprava na loď

Dopravu si zajišťují posádky samy, na vlastní náklady.

  • Pokud jste zkušení cestovatelé, dokážete jednoduše nalézt vhodné spojení sami. Nejvhodnějším leteckým vyhledávačem je www.skyscanner.cz , přičemž je vhodné zkusit vždy několik dnů před a po dnech plánovaného zahájení a ukončení plavby. Protože spoje nelétají denně (resp. nejsou výhodné)
  • Doprava z letiště je nejvhodnější z Evenes do Svolvaeru, autobusem Flybussen , popřípadě linkovým autobusem Reis Nordland   linkou c. 300
  • Pohodlnější možnost je objednat zajištění celé dopravy, tedy letenek vč. navazujícího autobusu, u specializované firmy, doporučujeme společnost  Fly United , se kterou spolupracujeme.
  • Ať již budete zajišťovat letenky svépomocí, nebo s pomocí Fly United,  váš termín společně přizpůsobíme nejvhodnějšímu spojení.
  • Při nákupu letenky je vždy vhodné sjednat i pojištění storna.
Posádka platí nad rámec platby za loď:
  • pohonné hmoty: za plavbu převyšující 1 motohodinu (převyšující cca 6 mil) denně hradí posádka pohonné hmoty cenou 1.560,- Kč/motohodinu. (Pohonné hmoty na 1 motohodinu denně (cca 6 mil) jsou zahrnuty v základní platbě za loď a jednotlivé dny lze kumulovat).
  • přístavní poplatky: poplatky v domovském přístavu (přístav nalodění a vylodění posádky) jsou zahrnuty v ceně nájmu lodě . V ostatních případech se poplatek pohybuje od 500 do 1.250,- Kč/noc /loď a hradí jej posádka.
Stravování

Posádka se stravuje samostatně a na vlastní náklady, na lodi je k dispozici slušně vybavená kuchyně


Více informací, kontakt
pozn.:  Při rekreačních plavbách je zde uváděný poplatek za plavbu kalkulován pro úhradu nákladů na provoz lodě, bez tvorby zisku z této činnosti – nejedná se o podnikatelskou činnost klubu. Klub Aurayacht není cestovní kanceláří nebo agenturou, předmětem naší činnosti není zajišťování dopravy na loď, stravování nebo další doplňkové služby. 
Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook