Motomar Aft C.“Nonoah“.

Do Arktidy s profesionály

Motomar Aft Cabin „Nonoah“

 

NONOAH je 15 metrová, majitelská, tříkajutová,  dvoumotorová, 23 tunová výtlačná motorová loď, určená a vybavená pro náročné dálkové plavby ( motory jsou 2 šestiválce Detroit každý o výkonu 425 HP, zásoba paliva je 3.000 l , zásoba vody 800 l). Základem lodě je velmi bytelný trup Motomar Pilotina, užívaný pro lodě záchranných složek, pobřežní stráže apod.

Má tři nezávislé navigační systémy, aktivní systém AIS Rx/Tx, radar, dvě VHF a jednu HF stanici s trvalým příjmem meteorologických informací systémem WeatherFax na kráktovlném kmitočtu, dvě kotevní instalace, jednu 100 metrů a druhou 160 metrů, přídavný člun s přívěsným motorem, tři palubní jeřáby a řadu dalšího vybavení.

Pohodlí pobytu je zajištěno dvěma okruhy teplovodního topení 2 x 12 kW, kombinovaným ohřívačem horké vody o objemu 80 l, dvěma lednicemi, palubním generátorem 230V/6kW, atd.

K dispozici jsou dvě oddělené kajuty se 2 a 3 lůžky, každá s vlastním zázemím (umývárna, WC),  společný prostorný salon a kuchyně. Po dohodě lze popřípadě využít další 1-2 lůžka ve skipperské kajutě a/nebo salonu.

Doplňkovou výbavou jsou dva kajaky (2-3 místné ) , paddelboard a člaminátový člun 3,2 m  s motorem 5 HP.

Pro vyhledávání a poslouchání kytovců je instalován citlivý vědecký stereo hydrofon, s výstupem, mimo jiné, i do reproduktorů v salonu.

Loď je plně pojištěna, vybavená záchrannými prostředky podle oblasti plavby, dvěma záchrannými vory, EPIRB bójí, AIS vysílačem, atd.

Pro Severní, Norské a Barentsovo moře jsme členy záchranného systému RS(+).

Optimální cestovní rychlost lodě je 8 uzlů , maximální je 16 uzlů.

Více informací, kontakt
Více informací, kontakt

Pro více informací volejte 602 36 25 25, nebo piste do zprávy na stránce KONTAKY nebo na Facebook